Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Podlužany - oficiálna stránka obce Podlužany v okrese Levice

Sezóna 2011/2012

17-6-2012


ŠK Podlužany - ŠK Nová Dedina 4 : 0 ( 0 : 0 )


Zostava :

Fajčík – Števko, Mazúch, Vetor, T. Mikuška – M. Budovec, Frajka, Graus, Pastier – Dvorakovič, Drapka
Góly : M. Budovec
E. Dvorakovič 2 (1 z 11m)
D. Števko

Striedali : Vetor – Pomoty
Fajčík – Kubík
Dvorakovič – Frtús
 

Comment :
Skončila sa parádna sezóna. Futbalisti ŠK Podlužany sa stali Majstrom okresu Levice v sezóne 2011/2012!!!


V poslednom zápase sezóny sa hralo susedské derby s Novou Dedinou. Horúce letné počasie prilákalo ľudí až v druhom polčase. V prvom dejstve sa hral vlažný futbal. Hosťujúci brankár sa viac obracal, ale gól nepadol. Domáci mali stále hru pod kontrolou. Po zmene strán udrel Matúš Budovec. Prakticky po rozohrávke v stredovom kruhu vzal loptu, prešiel čo mu stálo v ceste a zavesil parádny gól – 1 : 0. Potom nasledovali zahodené šance domácich hráčov. Tyčky a brvno zvonili na súperovej bráne dovedna 5-6 krát. Súperovho brankára prekonal až Erik Dvorakovič – 2 : 0. Hra potom trošku upadla. Onedlho však rozhodca ukázal na značku pokutového kopu. Pokutový kop zahral Erik Dvorakovič a nemýlil sa – 3 : 0. Krásnou bodkou za celou sezónou dal stopér domácich Dalibor Števko. Z dobrých 25 metrov nedal šancu brankárovi hostí a upravil na konečných 4 : 0.
Skončila sa najúspešnejšia futbalová sezóna v histórii naše malej obce. Športový klub Podlužany vyhral dlhodobú futbalovú súťaž prvý krát v histórii. V predchádzajúcich sezónach obsadili Podlužany v Oblastných majstrovstvách okresu dvakrát 4-té miesto. Tentoraz ich v celej súťaži bodovo nepredbehol nik a právom získali titul Majstra okresu Levice. Vyrovnané výkony počas celej súťaže priniesli svoje ovocie. ŠK Podlužany sa môžu pýšiť najlepšou obranou v súťaži, keď inkasovali iba 26 gólov. Za všetko hovorí aj bodový zisk. Pred druhým Čajkovom mali náskok 7 bodov. Počas sezóny prehrali iba 3 zápasy. Oslavy boli krásne. Ihneď po skončení zápasu gratulovala futbalistom starostka obce Podlužany – Ing. Ida Kováčová. Z úspechu sa taktiež veľmi tešil prezident klubu Ján Šebo ako aj tajomník klubu František Lukáč. Dekorovanie medailami už bolo v réžii MUDr. Rastislava Kubicu – predsedu OBFZ Levice. Hráči, ako aj fanúšikovia si oslavy užili do neskorej noci. Do tanca hrala skupina ERB a šampanské tieklo potokom. Titul futbalového majstra okresu v podobe pohára zostáva v rukách hráčov ŠK Podlužany.
 

GRATULUJEME !!!

 

Zoznam hráčov v sezóne 2011/2012

 


ŠK PODLUŽANY
Dalibor Števko
Miroslav Drapka
Tomáš Mikuška
Miloš Máčaj
Pavol Macho ml.
Štefan Vetor
Erik Dvorakovič
Matúš Budovec
Peter Pénzeš
Pavol Šebo
Miroslav Graus
Tomáš Pastier
Marek Kubík
Roland Fajčík
Mário Čuvara
Erik Frajka
Alexander Pomozi
Tomáš Mazúch
Miroslav Zlatňanský
Tomáš Vallo
Miloš Ármai
Stanislav Frtús
Jozef Uhnák

Funkcionári :
Ján Šebo st. – prezident ŠK Podlužany
Attila Belanský – tréner
František Lukáč – tajomník
Pavol Macho st. – vedúci mužstva
Ing. Radoslav Vrlina – ekonóm

 

Konečná tabuľka sezóna 2011/2012

 

Zdroj: www.obfz-levice.sk


 

webygroup

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár


3542281

Úvodná stránka