Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Podlužany - oficiálna stránka obce Podlužany v okrese Levice

8. ročník memoriálu Ing. Kováča

Triumf domácich

Dňa 5. júla 2008 sa konal v Podlužanoch tradičný dorastenecký turnaj ING JOZEFA KOVÁČA. Na tohtoročnom 8. ročníku sa zúčastnili dorastenecké oddiely z obcí:
Podlužany, Hontianska Vrbica, Kalná nad Hronom, Hronské Kľačany

ROZHODCOVIA: Ján Morvay, Michal Máčaj

Turnaj otvorili prvým zápasom domáci futbalisti proti dorastencom z Kalnej nad Hronom. Domáci mali väčšinou prevahu no po zahodených šanciach prišiel brejk hosťujúceho Slehéra, ktorého nedovolene v pokutovom území zastavil domáci brankár Kubík. Z následného pokutového kopu sa však hostia ani na 2krát z gólu neradovali. Po tomto vzruchu pred bránou domácich na hraciu plochu zavítal PES rozhodcu MORVAYA a ten ho musel vykázať. Heslo nedáš dostaneš zaúradovalo keď po nepremenenej jedenástke otvoril skóre domáci KOLLÁR. Do šatni tak išli spokojnejší domáci. Druhopolčasovú aktivitu využili domáci keď 2 gólmi zvýšil skóre MIKUŠKA. Potom domáci upustili z hry, čo hostia využili a skorigovali výsledok na 3:2 a keďže vyrovnať už nedokázali ukázal sa výsledok ako konečný.

Po tomto zápase nasledovalo slávnostné zahájenie Turnaja.

Druhý zápas o postup do finále zohrali Hronské Kľačany a Hontianska Vrbica. Aktivita „Bridišovcov“ nemala gólovú radosť tak prišiel zákonite trest v podobe gólu Vrbice a tento gól bol v konečnom účtovaní rozhodujúci a Hontianska VRBICA vyhrala najtesnejším rozdielom 0:1.

V zápase o tretie miesto sa teda stretli Hronské Kľačany a Kalná nad Hronom. Zápas bol vyrovnaný až do konca a skončil sa výsledkom 2:2. O víťazovi tak rozhodli pokutové kopy, v ktorých mali pevnejšie nervy hráči Kalnej nad Hronom keď premenili tri na rozdiel od hráčov Hronských Kľačian, ktorí ani raz nerozvlnili sieť. Kalná tak získala tretie miesto.

O víťazstvo na turnaji sa pobili domáce Podlužany a Hontianska Vrbica. Aktivita Hontianskej Vrbice vždy stroskotala na pozornej obrane Podlužian a domáci vyrážali len do brejkov. Keď sa zdalo že aj v tomto zápase budú nasledovať pokutové kopy loptu zobral domáci KURUCZ a nekompromisne na smútok hostí rozvlnil sieť, čím priviedol domácich k víťazstvu na turnaji.
Putovný pohár za víťazstvo na turnaji sa tak stal korisťou domácich futbalistov.


Konečné poradie:

1.Podlužany
2.Hontianska Vrbica
3.Kalná nad Hronom
4.Hronské Kľačany


 

8. ročník memoriálu Ing. Jozefa Kováča

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

webygroup

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár


3370318

Úvodná stránka