43. ročník memoriálu Jozefa a Vladimíra Šebovcov a Antona Harmadyho

Memoriál Jozefa a Vladimíra Šebovcov vyhrali Podlužany

V Podlužanoch sa v nedeľu odohral už 43. ročník Memoriálu Jozefa a Vladimíra Šebovcov a Antona Harmadyho, ktorý okrem bohatej diváckej kulisy podporila svojou prítomnosťou aj starostka obce Ida Kováčová a prezident klubu Ján Šebo.

V predčasnom finále, v ktorom sa stretli Podlužany s Čajkovom sa hral kvalitný futbal na oboch stranách. Domáci boli o niečo efektívnejší a v tomto zápase zvíťazili. V ďalšom stretnutí bojovali o dôležité body H. Kosihy s N. Dedinou, kde N. Dedina nevyužila množstvo šancí a dvakrát nastrelila konštrukciu brány, za čo ich hráči Hronských Kosíh vytrestali. V zápase o tretie miesto bojoval Čajkov s N. Dedinou, kde spočiatku N. Dedina ešte stačila odolávať súperovi, no v druhom dejstve bolo vidieť na ihrisku už len jedno družstvo, ktorým bol vyspelý Čajkov. V napínavom finále hral o víťazstvo víťaz oblastných majstrovstiev Podlužany proti H. Kosihám. Hostia sa ujali vedenia peknou strelou R. Senešiho, no domácich to nezaskočilo, pokračovali svojou peknou kombinačnou hrou z prvého zápasu a zaslúžene si pripísali prvé miesto v turnaji.

Podlužany – Čajkov 3:1 (2:0), góly: Obický 2, M. Drapka – J. Mališ.
H. Kosihy – N. Dedina 2:0 (1:0), góly: Kondrčík, Bohunický.

O tretie miesto:

Čajkov – Nová Dedina 3:1 (0:1), góly: P. Drapka 2, J. Mališ – Varga.

Finále:

Podlužany – H. Kosihy 4:1 (2:1), góly: Obický 2, M. Drapka 2 – R. Seneši.

Vyhodnotení hráči:
Najlepší strelec: M. Obický - 4 góly (ŠK Podlužany)
Najlepší brankár: Jakub Varga (ŠK Nová Dedina)

Rozhodcovia:

Peter Havran st., Peter Havran ml., Jaroslav Sekereš, Maroš Roman.

1. miesto - Podlužany

2. miesto - Hronské Kosihy